Category

Artykuły

Category

Artykuły o wszystkim i o niczym

Czasami nachodzi ochota, aby podzielić się czymś innym niż to, w czym można powiedzieć się “specjalizuję”. Bywa tak, że wydaje mi się, że mam coś ciekawego do powiedzenia na niektóre tematy i chcę się tym z Wami podzielić. Wszystkie takie newsy znajdziecie właśnie w tym dziale.

Artykuły to dział w którym będę poruszał przeróżne tematy takie jak książki, filmy, kuchnia czy po prostu sprzęt, którego używam na co dzień. Czasami warto opisywać produkt, aby przekonać do niego innych lub wprost przeciwnie – odradzić np. niepotrzebny zakup lub poinformować, że w danej cenie można nabyć coś lepszego. Sam bardzo lubię dowiedzieć się czegoś wcześniej przed zakupem choćby sprzętu. Nie lubię kupować kota w worku, dlatego staram się najpierw uzbierać konkretne informacje. Dlatego właśnie stąd ten pomysł na dział artykuły.

Moje hobby

Do głównych zaliczyłbym przede wszystkim Filmy, uwielbiam spędzać wolny czas oglądając film w kinie czy na komputerze. Żałuję jedynie, że dawno nie pojawił się ciekawy gangsterski film w starym stylu!

Kolejnym moim hobby są gry planszowe. Niestety z racji przeprowadzki i pozostawienia swojej kolekcji w innym miejscu oraz braku znajomych w mojej nowej małej mieścinie, trochę to hobby zaniedbałem. Staram się jednak być na bieżąco z nowościami oraz czytując recenzję na temat nowych gier.

Close