Category

Dziennik

Category

Mój dziennik

Dziennik Rok 2019. To musi być najlepszy moim rokiem. Tak musi też być z każdym kolejnym rokiem. Kategoria dziennika to krótsze wpisy o tym co udało mi się zrobić konkretnego dnia. To krótki motywujące mnie do działania wpisy, które będą mi przypominać, aby nie poddawać się w drodze do lepszego “ja”.

Notowanie i konsekwencja

Notowanie poszczególnych dni motywuje, szczególnie gdy dopadnie nas chwila słabości i lenistwa. Blog powstał po to, aby dzielić się swoimi osiągnięcia i postanowieniami, a pisanie o tym sprawia, że mam motywację. Nie chcę, aby w świat poszło, że nic nie robię, przestałem działać i nie notuję progresu w rozwoju osobistym.

Dla siebie

Oczywiście wszystko to robię dla siebie ale może to mieć również wpływ na inne osoby. Wiem, że jeśli będę więcej czytał i przyswajał więcej specjalistycznej wiedzy to będę mógł znaleźć lepszą pracę, więcej zarabiać oraz być może mieszkać w dowolnym miejscu na świecie pracując jako Freelancer. Razem z dziewczyną będziemy mogli spędzać więcej czasu razem oraz poświęcać się bardziej swoim zainteresowaniom. Taki styl życia na pewno by nam odpowiadał.