Category

Dziennik

Category

Mój dziennik

Dziennik to kategoria w której opisuję swoje dzienne, tygodniowe czy miesięczne osiągnięcia. Będę tutaj opisywał jak spędziłem ten czas. Czy zrealizowałem założone cele oraz co mogłem zrobić lepiej. Pojawią się tutaj na pewno pozytywy jak i negatywy. Jest to historia mojego rozwoju osobistego.

Notowanie i konsekwencja

Notowanie poszczególnych dni motywuje, szczególnie gdy dopadnie nas chwila słabości i lenistwa. Blog powstał po to, aby dzielić się swoimi osiągnięcia i postanowieniami, a pisanie o tym sprawia, że mam motywację. Nie chcę, aby w świat poszło, że nic nie robię, przestałem działać i nie notuję progresu w rozwoju osobistym.

Dla siebie

Oczywiście wszystko to robię dla siebie ale może to mieć również wpływ na inne osoby. Wiem, że jeśli będę więcej czytał i przyswajał więcej specjalistycznej wiedzy to będę mógł znaleźć lepszą pracę, więcej zarabiać oraz być może mieszkać w dowolnym miejscu na świecie pracując jako Freelancer. Razem z dziewczyną będziemy mogli spędzać więcej czasu razem oraz poświęcać się bardziej swoim zainteresowaniom. Taki styl życia na pewno by nam odpowiadał.