Category

O mnie

Category

Kim jestem?

Kilka słów o mnie. Nazywam się Krzysiek i postanowiłem nieco odmienić swoje życie. W poszukiwaniu ciekawej pracy i wyzwań przeprowadziłem się z mojego małego miasteczka do… jeszcze mniejszego. Przeprowadziłem się 400 km od swojego miejsca, kolejny raz z dziewczyną prowadzimy związek na odległość (Na szczęście już niedługo! No i mamy w tym doświadczenie!) oraz wielu znajomych, z którymi spędzałem wolny czas. W nowym mieście podjąłem pracę jako specjalista ds. marketingu internetowego. Ukończyłem studia na kierunku informatyki i ekonometrii ze specjalizacją grafika komputerowa, a teraz wykorzystuję to w swojej pracy. Zajmuję się na tym ogólnie pojętym marketingiem, obsługą SalesManago, tworzeniem newsletterów, banerów reklamowych oraz innych grafik. Oprócz tego prowadzę profile społecznościowe.

Wyzwania i cele

Postanowiłem odmienić trochę swoje życie, gdy doszło do mnie, że nie chcę całego życia spędzić w Polsce, a każdy mój dzień wygląda niemal jednakowo – jest po prostu marnowany. Zamiast uczyć się póki mam na to jeszcze czas i jestem dosyć młody, siedziałem w domu a moim głównym zajęciem było przeglądanie tych samych stron po 100 razy. Moim jednym z głównych długofalowych celów jest zdobycie umiejętności oraz doświadczenia, aby móc podjąć ciekawą pracę poza granicami naszego kraju. Nie obraziłbym się gdyby to była jako Freelancer. W przyszłości chciałbym więcej podróżować oraz bardziej cieszyć się życiem.

Współpraca

Jeżeli zainteresowała Cię moja osoba i chciałbyś ze mną nawiązać współpracę, a może po prostu zadać pytanie lub dowiedzieć się czegoś o mnie bądź o czymkolwiek to nie krępuj się! Wejdź w zakładkę kontakt!

Close