Wyjść na piwo, a może jednak pograć? Teraz jest możliwość połączenia tych dwóch czynności. Nie chodzi jednak o gry na konsole. Zagrywki to miejsce unikalne, być może nie tylko na całą Polskę, ale może nawet i dalej! Zobacz, co ma do zaoferowania!

Zagrywki – aktywności i drinki w jednym miejscu!

Planowałeś podróż do stolicy? Doskonale się składa! Bar zagrywki mieści się pod adresem Nowy Świat 4a, czyli niemal w centrum wszelkich wydarzeń. W razie znudzenia się aktywnościami, nie będziemy mieli daleko, aby przenieść się do innego popularnego miejsca!

Bar zagrywki ma dwie odsłony – dzienną i nocną. Za dnia, do baru bez żadnych przeszkód zabierzemy ze sobą dzieci, z którymi będziemy mogli zagrać we wszystkie dostępne aktywności! Po godzinie 18 następuje wielka zmiana! Dzieci wracają do domu, a dorośli piją, grają, a jak chcą to nawet śpiewają! 

Gry i rozgrywki to jedno, ale najlepiej gra się przy czymś procentowym! W barze zamówimy piwa, a także soki, koktajle i drinki. Rum sour doskonale się sprawdziło jako pierwszy drink przed udaną partyjką w shuffleboard.

Whisky Sour zagrywki bar

Każdego dnia od poniedziałku do czwartku skorzystamy z innej promocji dotyczącej gier. w Poniedziałek mniej zapłacimy za partię w crazy golfa, a w czwartek skorzystamy z rabatu na karaoke. Wszystkie promocje widoczne są na oficjalnej stronie internetowej i być może będą się zmieniać.  Sprawdźcie wszystkie atrakcje Zagrywek – nowego, świetnego miejsca na planie warszawskich barów.

Crazy golf, czyli lekko zwariowana odmiana mini golfa

crazy golf Warszawa

To chyba największa duma warszawskich Zagrywek! Szalony tor golfowy z jedenastoma dołkami zajmuje pokaźną ilość miejsca w dolnej części baru. Aktualna cena rozgrywki przewidzianą na godzinę wynosi 21 złote w dni powszednie i 24 złote w weekend w godzinach wieczornych.

W crazy golfie mamy trzy ścieżki, którymi możemy wędrować. 3 kolory dróg, oznaczają 3 poziomy trudności. Najtrudniejsza droga – czerwona – przy dobrym uderzeniu zapewni nam hole in one, czyli wbijemy piłeczkę do dołka za jednym uderzeniem. Błąd może nas jednak sporo kosztować. W przypadku niepowodzenia przy niektórych domkach, zejdziemy w ten sposób na ścieżkę białą. Kolor ten oznacza najdłuższą drogę do dołka. Zbyt częste wędrowanie białą drogą spowoduje, że nie mamy co liczyć na zwycięstwo! Niebieska droga to równowaga pomiędzy trudnością, a korzyścią – mniejsze ryzyko, ale i mniejsza nagroda.

A jak jest cel gry? Przejście przez wszystkie 11 dołków w mniejszej liczbie uderzeń niż reszta graczy. Proste? To się okaże!

Warszawa Mini Golf

Shuffleboard i table shuffleboard

Kojarzycie grę curling? To ta gra, gdzie pchamy wielki kamień po lodzie, a potem kolejna osoba macha szczotką. Shuffleboard to ma trochę z tej gry i jeszcze nieco z kręgli. Na początek wyróżnijmy, że w Zagrywkach zagramy w dwie wersje tej gry. Do wyboru mamy Stołową i podłogową. 

Table shuffleboard warszawa

W każdej odsłonie udział biorą dwa zespoły. Wersja stołowa polega na popychaniu niewielkich kamieni po stole w taki sposób, aby zatrzymały się najbliżej drugiego końca stołu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypychać krążki przeciwników poza stół. Grę wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 15 punktów.

Druga osłona gry shuffleboard rozgrywa się na specjalnej macie na podłodze. Tutaj zamiast pchać krążki ręką, wykorzystujemy specjalną „miotłę”. Zasady w zasadzie są niemal identyczne w obu wersjach. Tutaj pola posiadają większe liczby punktów, więc gramy do zdobycia 75 punktów.

Cena gry zależy od wersji, którą wybierzemy. Za godzinę gry w table shuffleboard zapłacimy 45 lub 55 złotych. Natomiast wersję „podłogową” 55 lub 75 złotych.

Shuffleboard table

Beer pong – król udanej imprezy!

Czy jest ktoś, kto nie kojarzy tej gry? Dwie drużyny, 10 kubków na drużynę i jedna piłeczka do ping ponga. Na czym polega zabawa? A no na tym, aby za pomocą piłeczki trafić do kubka przeciwników. Czy kubki są puste? Oczywiście, że nie! Najlepiej wypełnić je piwem w ostateczności Proseco – bo i taka jest możliwość. Możemy również zagrać z dziećmi i kubki wypełnić sokiem, chociaż szczerze mówiąc to gra wtedy traci cały swój urok. Beer pong to jednak beer pong. Jeśli zastanawialiście się gdzie zagrać w beer ponga w Warszawie to macie dwa wyjścia. Pierwsze to bar Zagrywki, a drugie mieszkanie jednego z Was! Za rozgrywkę w barze zapłacicie od 99 do 119 złotych.

Trzeba przyznać, ze beer ponga to jedna z niewielu gier, gdzie zwycięstwo i porażka cieszy tak samo!

Pokoje Karaoke w Warszawie

Chciałbyś nieco pośpiewać, ale wstydzisz się robić to w pełnym barze? Teraz masz możliwość zabawy tylko w swoim gronie. Pokoje Karaoke są niezwykle popularne w Japonii i rzadko kiedy, znajdziemy takie miejsca w Polsce. A tu proszę, mamy takie miejsce do karaoke w  Warszawie! Muszę jednak przyznać, że i tak nie za bardzo mnie to jara. Nigdy nie byłem fanem i chyba nie zostanę, ale dla wielu to całkiem fajna propozycja na weekend.

Zabawa w Karaoke w Warszawie może być chyba jednak tańsza w innych miejscach. Cena prywatności podczas śpiewania jest według mnie bardzo wysoka. Od poniedziałku do piątku do godziny 17 zapłacimy 119 złotych. Od godziny 17 do 22 pokój do karaoke to już 159 złotych, natomiast od 22 do 2 to aż 199 złotych. Wszystkie ceny dotyczą godziny zabawy. Śpiewanie w późnych weekendowych godzinach może być naprawdę drogie. Chyba zostanę przy golfie i shuffleboardzie!

Flippery, piłkarzyki, skeeball i pong!

Flippery Warszawa

Wszystkie wspomniane aktywności wymagają wcześniejszej rezerwacji. Można oczywiście wejść z ulicy i zarezerwować grę, która odbędzie się za kilkanaście minut, ale mimo to lepiej zrobić to zawczasu. W przypadku flippera, foosballa, ponga oraz skeeball’a nie potrzeba rezerwacji. Znajdujemy pracownika Zagrywek i kupujemy u niego żetony, które wykorzystamy w każdej z powyższych gier. Za jeden żeton zapłacimy 5 złotych.

Osobiście z gier na żetony najbardziej do gustu przypadł mi skeeball oraz flippery. Pong oraz piłkarzyki nie są złe, ale nie zdobyły mojej wielkiej sympatii. Może dlatego, że piłkarzyki są mega powszechne, a pong to raczej ciekawostka.

Bar zagrywki – unikalne miejsce w Warszawie?

Na pewno nie można powiedzieć, że w Warszawie istnieje gdzieś drugie, takie miejsce jak to! Mnóstwo atrakcji od golfa przez karaoke, aż do beer ponga! Niezłe drinki w dobrej cenie i naprawdę sporo miejsca za zabawę. Jeśli szukasz miejsca inne niż wszystkie to wydaje mi się, że dobrze trafiłeś. Warto dać temu miejscu szansę!