Category

Lifestyle

Category

Lifestyle, czyli artykuły o wszystkim i o niczym

Czasami nachodzi ochota, aby podzielić się czymś innym niż to, w czym można powiedzieć się “specjalizuję”. Bywa tak, że wydaje mi się, że mam coś ciekawego do powiedzenia na niektóre tematy i chcę się tym z Wami podzielić. Wszystkie takie newsy znajdziecie właśnie w tym dziale.

Nie lubię samego określenia lifestyle, to oznacz zazwyczaj to, że coś jest według mnie nieistotne, a temat jest wymyślany, aby był. Wybrałem jednak tę nazwę, bo jest popularna i od razu mówi czego można się spodziewać. Postaram się jednak skupić na innych działach niż lifestyle, aby mój blog nie był ‘lajfstajlowy’, bo tego nie chcę.

Moje hobby

Do głównych zaliczyłbym przede wszystkim Filmy, uwielbiam spędzać wolny czas oglądając film w kinie czy na komputerze. Żałuję jedynie, że dawno nie pojawił się ciekawy gangsterski film w starym stylu!

Kolejnym moim hobby są gry planszowe. Niestety z racji przeprowadzki i pozostawienia swojej kolekcji w innym miejscu oraz braku znajomych w mojej nowej małej mieścinie, trochę to hobby zaniedbałem. Staram się jednak być na bieżąco z nowościami oraz czytując recenzję na temat nowych gier.