Category

Lifestyle

Category

Lifestyle i blog Lifestylowy, czyli o wszystkim i o niczym

Brzmi trochę strasznie, ale czasami nachodzi ochota, aby podzielić się czymś innym niż to, w czym można powiedzieć się „specjalizuję”. Popularnie nazywa się to podobno lifestyle lub spolszczone lajfstajl. Bywa tak, że wydaje mi się, że mam coś ciekawego do powiedzenia na niektóre tematy i chcę się tym z Wami podzielić. Wszystkie takie newsy znajdziecie właśnie w tym dziale lifestyle i moim mini blogu lifestajlowym.

Nie lubię samego określenia lifestyle, to oznacz zazwyczaj to, że coś jest według mnie nieistotne, a temat jest wymyślany, aby był. Wybrałem jednak tę nazwę, bo jest popularna i od razu mówi czego można się spodziewać. Postaram się jednak skupić na moich głównych założeniach bloga tak samo mocno jak na tym dziale. Czasem tak samo ważny może być rozwój, jak i powiedzenie czegoś zwykłego, co pozornie nie jest istotne.

O czym dokładniej mogę tutaj pisać? O swoich hobby, które staram się rozwijać, ale również stale poszukuje czegoś nowego. Moje życiowe cele, czyli tak zwana Bucket List, może po zrealizowaniu czegoś konkretnego z listu po prostu tu napiszę. Każdy ma swój sposób na lifestyle i mam nadzieję, że i na mój znajdzie się odrobiona miejsca w siedzi. Zapraszam więc to poczytania mojego blogu lifestyle.

presety do lightrooma

Twoje zdjęcie wygląda, jak z Instagrama! Kiedyś można by było się zastanawiać czy to komplement, ale teraz chyba nie ma już wątpliwości. Na czym…