Category

Podróże

Category

Blog podróżniczy, czyli jak nie marnować czasu

Podróże po świecie, zobaczenie na żywo każdego Państwa to jedno z moich marzeń, które nie oszukujmy się będzie bardzo trudno spełnić. Im trudniej tym ciekawiej dążyć do spełnienia upragnionych rzeczy. Uwielbiam robić zdjęcie, ale nie zawsze znajduję na to czas. Chciałbym się również dokształcić w tym temacie, ale nie jest to takie proste. Kolejne podróże umożliwiają mi odpoczynek od codziennej rutyny i robienie wspaniałych zdjęć przyrody.

Podróże kształcą!

Niemal każda osoba na świecie uwielbia podróżować. Niektórzy tego nie robią, ponieważ wiele rzeczy ich od tego powstrzymuje. Czasami jest to rodzina, czasami brak czasu bądź pieniędzy. W dzisiejszych czasach na szczęście można podróżować również tanio! Kto jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu pomyślałby, że można tak tanio podróżować do innych krajów. Podróżując po Europie w wielu Państwach nie natkniemy się na bramki czy kontrolę graniczną – nie potrzebujemy nawet paszportu! Żyjemy we wspaniałych czasach do podróżowania i warto to wykorzystać.

Nie jestem wielkim odkrywcą

Absolutnie nie nazwałbym się podróżnikiem. Nie zwiedziłem dużo, ale za każdym razem, gdy wyjeżdżam czy wylatuję próbuję brać garściami z życia i korzystać jak tylko się da. Niedawno odbyłem swoją pierwszą podróż na inny kontynent – zwiedziłem Azję i czułem się tam świetnie. Odwiedziłem popularny kierunek jakim jest Tajlandia, ale także mniej popularne jak Singapur czy Malezja.

Nieważne, jak daleko i gdzie dokładnie podróżujesz, ważne to korzystać z tego, co akurat mamy i cieszyć się życiem!