Category

Facebook

Category

Facebook, jako doskonałe narzędzie w marketingu

Facebook od wielu lat stanowi idealne narzędzie reklamowania swojej marki, osoby czy produktu. Można za niewielkie pieniądze dotrzeć do niemal idealnie dobranej i precyzyjnej grupy odbiorców. Nie zapewni tego, żadne radio, telewizja, ani inne medium społecznościowe. Wyjątkiem może być tutaj jedynie Instagram, który ma takie same możliwości dobierania grupy docelowej. Jakie są ciekawe sposoby na wykorzystanie Facebooka w marketingu?

Jak prowadzić profil na Facebooku?

Tutaj nigdy nie będzie jednoznacznej odpowiedzi. Każdy firma, osoba czy marka ma swoje zadanie czy styl. Jedną wspólną rzeczą dla niemal wszystkich profili jest spójność i szczerość. Ludzie lubią utożsamiać się z markami, jedynie, gdy one „wychodzą” do człowieka. Bardzo łatwo zaobserwować to szczególnie na Instagramie poprzez korzystanie z Instastories. Teraz możemy zrobić to również na Facebooku za pomocą opcji Mój Dzień. Na dole na pewno znajdziesz kilka artykułów, które być może podpowiedzą Ci co nieco o ciekawym sposobie na przyciągnięcie fanów i stworzenie interesującego profilu na Facebooku.

Fanpage czy Strona internetowa? Pojawić się w internecie można na wiele sposobów, jednym z nich jest własny fanpage a innym strona internetowa. W obecnej erze…