Category

Recenzje

Category

Recenzje Aplikacji i książek

To właśnie dwa główne tematy moich recenzji. Dlaczego takie? Aplikacje służą mi przede wszystkim do poprawienia mojej organizacji pracy, organizacji czasu wolnego, a także do kontaktów z ludźmi. Dobrze wykorzystana aplikacja może naprawdę zaoszczędzić nam nerwów i czasu. Nie korzystam z żadnej gier na telefonie, a wszystko co instaluje sprawdzam i testuje czy przyda mi się w codziennym funkcjonowaniu.

Recenzje aplikacji na telefon

Przetestowałem już naprawdę wiele aplikacji, niektóre z nich były do siebie bardzo podobne, że właściwie nie byłem pewien, której z nich chcę w końcu używać. Najważniejsze to dostosować aplikacje do siebie. Nie potrzebuję zbyt wielu „bajerów” które tylko spowolnią moją prace, ale również sprawią, że zbyt dużo czasu i uwagi będę poświęcał jej, a nie temu do czego została stworzona.

Aktualnie wśród recenzji królują aplikacje do kontroli pracy, organizacji czasu oraz mierzenia postępów. Takich właśnie aplikacji szukam najwięcej i najchętniej oraz z przyjemnością próbuję nowości.

Recenzje książek naukowych i rozwojowych

Wśród książek których czytam bądź słucham jako audiobooki znajdziecie praktycznie wyłącznie pozycje, które pozwolą nabyć nową wiedzę, rozwinąć się bądź po prostu zmusić do refleksji. Nie znajdziecie tutaj kryminałów czy fantastyki, jeśli Cię to nie zniechęciło to zapraszam!

notes biblia

Pisać każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. Książka Darka Puzyrkiewicza podaje nam wskazówki oraz ćwiczenia, wpływające na naszą kreatywność oraz umiejętności tworzenia tekstów, które…