Category

Tajlandia

Category

Wszystko, co musisz wiedzieć o podróży do Tajlandii

Tajlandia to jeden z najpopularniejszych azjatyckich kierunków. Nie ma co się dziwić. Piękne krajobrazy, ciepła i błękitna woda, pyszne jedzenie oraz… rozsądne ceny! Najważniejszą rzeczą, jaką powinieneś zabrać ze sobą do Tajlandii to krem z filtrem!

Przyjeżdżając do Tajlandii szykuj się na wspaniałą przygodę! To doskonały kierunek dla osób, które w Azji będą po raz pierwszy. Wiele miejscowości nastawionych jest głównie na turystykę, stąd bardzo łatwo jest się tam odnaleźć. Warto jednak dodać, że wybierając się do mniej turystycznych miejsc w Tajlandii będziesz w stanie poczuć zupełnie inny klimat. Rejsy błękitną wodą, przepyszne jedzenie z małych budek i wszechobecny głos zapraszający na masaż.

Jak wspomniałem wcześniej Tajlandia atrakcjami stoi! Nie jest to mały kraj, stąd zobaczysz wielkie różnice w zależności od części kraju, w której się znajdujesz. Jeśli stawiasz na maksymalny wypoczynek to na pewno słyszałeś o Phuket lub Krabi. Jeśli chcesz poczuć klimat wielkiego tętniącego życia miasta to Bangkok wydaje się oczywistym kierunkiem. A może masz w sobie krew prawdziwego podróżnika i po prostu ruszysz, gdzie cię skuter…nogi poniosą?