Autor

Nazywam się Krzysztof Witek i jestem autorem bloga Marnuję Czas.

Marnuję Czas Autor

Cześć, nazywam się Krzysiek i chciałbym w końcu przestać marnować czas. Jakie mam na to sposoby? Podróże, rozwój i hobby! Od kilku lat pracuję w marketingu internetowym. Pracowałem na stanowisku specjalisty ds. marketingu internetowego, następnie specjalisty od social media, a moje aktualne stanowisko to content designer. Całe życie w Internecie. Może znajdzie się tu trochę miejsca dla mnie?

Spisywanie swoich osiągnięć i dzielenie się z innymi poradami czy spostrzeżeniami jest dobrym sposobem na rozwój. W końcu, aby o czymś pisać, należy na określony temat poczytać, nauczyć się czegoś i zdobyć pewną wiedzę. A przynajmniej mam nadzieję, że nie tylko ja tak uważam…

Kilka słów o mnie? Uwielbiam podróżować, ale to nic ciekawego, bo to lubi niemal każdy. Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam w różnych częściach świata nieco dłużej i właśnie gdzieś tam, daleko, znajdę swoje miejsce. W wolnym czasie lubię pograć w gry komputerowe oraz planszowe. Najlepiej dodać do tego pizzę i rum z colą! Gdy jednak zdecyduje się, aby trochę bardziej produktywnie spędzić dzień to czytam książki bądź nowinki, porady i kursy z tematów bliskich mojemu zawodowi.

Co znajdziesz na blogu?

Na blogu Marnuję Czas znajduje się pięć głównych kategorii.

Podróże – na pewno słyszeliście o tym, że podróże kształcą. Też wychodzę z tego założenia. Poznawanie nowych kultur, osób, a nawet kuchni to nauka, która zostaje z Tobą już na zawsze. Przede mną jeszcze wiele do zobaczenia i mam nadzieję, że będę miał okazje pokazać Ci wspaniałe miejsca!

Lifestyle – czasami, gdy temat nie pasuje do żadnej konkretnej kategorii zostaje tylko jedno – dać go do lifestyle! Zdarza się, że mam ochotę podzielić się czymś innym i to jest najlepsze do tego miejsce!

Recenzje – książki podróżnicze i poradniki, czytałem i czytuję wciąż książki z dziedziny takiej jak rozwój, ale bardzo ostrożnie podchodzę do tych tytułów. Dlaczego? Bo większość z nich nic nie wnosi, a jest tylko nudnym gadaniem, że możesz wszystko. Myślisz, że możesz? Pfff…

Marketing – z racji, że to mój zawód chce się czasami podzielić wiedzą z Instagrama, Facebooka czy po prostu psychologii sprzedaży. Uwaga na follow za follow nie ma tu miejsca!

Rozwój osobisty – doskonale wiem, jak to jest, gdy codziennie Ci się nie chce. Spokojnie mi też. Natomiast staram się to zmienić, czasami zdarza się, że nawet wezmę się do roboty. Opisuje tutaj swoje metody, które zmobilizowały mnie do działania. A tak naprawdę to nie jest takie proste!

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz napisać na mojego maila:

kontakt@marnujeczas.pl
lub poprzez media społecznościowe
Fanpage Marnuję Czas
Instagram marnuje_czas

Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury!
Krzysztof Witek