Autor

Autor bloga Marnuję Czas. Kim jestem?

Zanim dowiecie się dlaczego podjąłem decyzje o tym, aby postawić na swój rozwój to najpierw kilka słów o mnie. Nazywam się Krzysiek i postanowiłem nieco odmienić swoje życie. W poszukiwaniu ciekawej pracy i wyzwań przeprowadziłem się z mojego małego miasteczka do… jeszcze mniejszego. Przeprowadziłem się 400 km od swojego miejsca, kolejny raz z dziewczyną prowadzimy związek na odległość (Na szczęście już niedługo! No i mamy w tym doświadczenie!) oraz wielu znajomych, z którymi spędzałem wolny czas. W nowym mieście podjąłem pracę jako specjalista ds. marketingu internetowego. Ukończyłem studia na kierunku informatyki i ekonometrii ze specjalizacją grafika komputerowa, a teraz wykorzystuję to w swojej pracy. Zajmuję się na tym ogólnie pojętym marketingiem, obsługą SalesManago, tworzeniem newsletterów, banerów reklamowych oraz innych grafik. Oprócz tego prowadzę profile społecznościowe na facebooku i instagramie

Zmiana

Postanowiłem odmienić trochę swoje życie, gdy doszło do mnie, że nie chcę całego życia spędzić w Polsce, a każdy mój dzień wygląda niemal jednakowo – jest po prostu marnowany. Zamiast uczyć się póki mam na to jeszcze czas i jestem dosyć młody, siedziałem w domu a moim głównym zajęciem było przeglądanie tych samych stron po 100 razy. Moim jednym z głównych długofalowych celów jest zdobycie umiejętności oraz doświadczenia, aby móc podjąć ciekawą pracę poza granicami naszego kraju. Nie obraziłbym się gdyby to była jako Freelancer. W przyszłości chciałbym więcej podróżować oraz bardziej cieszyć się życiem. To jak mi idzie, dowiesz się w dziale dziennik.

Rozwój, cele i nawyki

Strona została utworzona po to, aby motywować mnie do działania. Będę w niej zapisywał swoje wyniki, osiągnięcia, a także kolejne cele, które chcę zrealizować. Większość z nich będę opisywał w dziale rozwój osobisty i zachęcam do szczególnego śledzenia tego działu. Jeśli moje działania zmotywują kogoś z Was do własnego rozwoju i przynajmniej małych zmian na lepsze w swoim życiu to będę naprawdę zadowolony!

Najbliższe plany

Swoje najbliższe cele do zrealizowania są oznaczone na stronie głównej po prawej stronie. Opisałem tam swój najbliższy cel, który zamierzam wykonać oraz data kiedy mam zamiar go ukończyć. Mam nadzieję, że będę je wykonywał jak najszybciej!

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz napisać na mojego kontakt@marnujeczas.pl lub na fanpagu!

rozwój osobisty motywacja autor