Category

Marketing

Category

Marketing

Marketing to coś czym zajmuję się zawodowo. W pracy jestem specjalistą ds. marketingu internetowego. Moja praca polega na siedzeniu cały dzień przy biurku, tworzeniu reklam, analizie czy innych sprawach związanych z wprowadzeniem czy sprzedażą produktów. Oprócz tego zajmuję się również Social Media jak chociażby prowadzeniem firmowego fanpagu, który ma niecałe 150 tysięcy polubień. Czasami odpisywanie na komentarze czy wiadomości potrafi doprowadzić do szału, ale taka praca!

Grafika komputerowa

Do moich obowiązków należy również dbałość o grafikę. Tworzę banery, przerabiam zdjęcia czy zajmuje się stroną zarówno graficzną jak i merytoryczną newsletterów. Grafika to również moje hobby. Studiowałem informatykę i ekonometrię, a jako specjalizację wybrałem właśnie grafikę komputerową, którą interesowałem się od małego. Teraz jak widać przydaje mi się to w pracy.

Doświadczenie

W tym dziale będę dzielił się swoimi doświadczeniami jakie zdobyłem w marketingu. Głownie internetowym. Mam nadzieje, że znajdziecie coś ciekawego i dotąd Wam nieznanego. Staram się być na bieżąco z nowościami i wykorzystywać je.

marketing internetowy social media

Marketing internetowy Marketing internetowy to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu. Firmy coraz więcej pieniędzy wydają w sieci i tam właśnie szukają przyszłych klientów. Marketing internetowy to przede wszystkim…

psychologia kolorów i barw

Psychologia kolorów Psychologia kolorów – żyjemy w świecie barw i kolorów. Od bardzo dawna przypisywano indywidualnym kolorom rozmaite znaczenie  i symbolikę. Warto poznać wymowę, jaką niosą ze sobą…