Boty na instagramie są już tak powszechne, że czasami już nie zwraca się na niego uwagi, a po prostu ignoruje. Pomimo tego dalej są dosyć skutecznym sposobem na przyrost obserwujących. Czy warto zainwestować w darmowego bota do instagrama jakim jest Everliker?

Instagram i like4like

Na instagramie od dawna popularne są taki typu follow4follow czy like4like. Wielu z nas chce dotrzeć do jak największej liczby osób, posiadać tysiące obserwatorów i wykorzystać instagram do celów zarobkowych. Jedną z prostych metod, która zwiększy nieco szanse na zdobywanie nowych followersów jest tytułowy Everliker. Przyda się to nowym blogerkom modowym, które dopiero chcą zaistnieć w internetowym świecie.  A co to takiego? Już tłumaczę!

Everliker, czyli darmowy bot do instagrama

Everliker to prosta wtyczka do przeglądarki Chrome, która pozwala nam dawać „like” pod innymi zdjęciami, bez jakichkolwiek wysiłków. Krótko mówiąc, to bot, który lajkuje zdjęcia.

Everliker jest darmową wtyczką. Będzie nam 'lajkować’ 700 zdjęć dziennie. Sami wybieramy tagi, które nasz bot będzie przeszukiwał, tak więc nie będę to absolutnie losowe zdjęcia. Możemy nastawić, aby polubił 500 zdjęć, które znajdzie pod tagiem „marnujeczas” a 250 z tagu „travel”. Jak dobrze wiemy takie polubienie innych zdjęć zwiększa nasze szanse na zdobycie nowych obserwujących i większej ilości polubień pod zdjęciami.

Instagram rośnie w siłę

Od ostatnich miesięcy, a może i właściwie widać zwiększone działania na portalu Instagram. Stał się on niemal tak popularny jak facebook. Niestety, ale popularność wiąże się również z reklamami, których można zobaczyć co raz więcej. Potencjał marketingowy dostrzegł już niemal każdy, od blogerów, przez zwykłych ludzi, aż do firm, które dynamicznie promują się na instagramie. Myślisz, że korzystają z botów takich jak Everliker? Niewykluczone!

everliker instagram program
Prosty i intuicyjny wygląd, każdy powinien bez problemu skonfigurować program

Jeżeli chcesz sprawdzić więcej swoich statystyk na instagramie to polecam przeczytać trochę o IGBlade.

Wersja płatna Everlikera

Aktualnie są plany wprowadzenia wersji płatnej, która zwiększy liczbę lubianych zdjęć do 1400. Kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za tą dogodność to 4,69$ miesięcznie. Co jeszcze wprowadzi wersja płatna? Między innymi opcję follow/unfollow. Resztę nowości, które ma wprowadzić widać na zdjęciu.

everliker instagram marnujeczas
Płatne rozszerzenie już niebawem

Darmowe boty na instagrama

Everliker nie jest jednym botem, które pozwoli nam zdobywać popularność. Jest ich dużo więcej, z większą ilością funkcji i… droższe. Wiele z nich proponuje darmową wersję przez kilka dni, aby zapoznać się z możliwościami ich programu. Jednym z botów, który przetestowałem to InstaZood. Oferuje on 3-dniową wersję trial. Posiada on fukcję zarówno like jak i follow/unfollow, a także dodawanie komentarzy. Może wybrać tagi po których ma się poruszać. Możemy wybrać też dokładną liczbę kont, które mamy przestać obserwować. Bardzo dobra funkcja, gdy nasz bot chodzi przez długi czas i mamy już kilkaset czy nawet kilka tysięcy kont, które my obserwujemy. Cena za używanie tego bota to 9,99$ dolarów miesięcznie. 

Instagram – biznes czy album zdjęć?

W dzisiejszych czasach każdy chce zarobić dlatego aktualnie instagram jest potężnym narzędziem marketingowym i wielkim albumem… reklamowym. Wystarczy wejść na konta bardziej znanych osób, a zobaczymy tym reklamę na reklamie. Firmy szukają blogerów, influancerów, którzy za 'darmową’ paczkę zrobią firmie reklamę na instagramie. Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę ciekawe pomysły jak wysyłać paczki do influencerów to sprawdź artykuł semahead!

Czy warto korzystać z botów?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z pewnością nie jest legalny sposób na pozyskiwanie nowych followersów, trzeba liczyć się z możliwością otrzymania bana. Nie mając jednak funduszy na reklamę, a może i pomysłu na siebie jest to całkiem efektywny sposób na zdobycie nowych „fanów”. Trzeba się jednak liczyć, że większość z nich liczy na tak zwany „follow for follow”. Czy w takim razie ryzykować korzystaniem z Everlikera? To już zależy wyłącznie od Ciebie.