Instagram to prawdziwy fenomen w internecie. Portal na którym jedynie dodajemy zdjęcia zdobył nieprawdopodobną rzeszę fanów na całym świecie. Pomimo prostoty całej strony brakuje tam jednego – prostego dostępu do statystyk. Te na szczęście pokaże nam IGBlade

IGBlade – statystyki na Instagramie

Aby uzyskać najlepsze statystyki na Instagramie należy przejść na profil firmowy. Może to zrobić oczywiście każdy, jednak, aby uzyskać więcej dodatkowych statystyk warto odwiedzić stronę www.Igblade.com 

Wykresy, statystyki, w tym coś co pewnie ucieszy wiele osób, które prowadzą Instagram, aby zdobyć jak największą liczbę obserwatorów własnego profilu, czyli statystyka zmiany ogólnej liczby followersów każdego dnia.

statystyki instagram IGBlade
Statystyki idą w górę, ale jak wiele z nowych obserwujących to boty?

IGBlade daje również dostęp do wykresów postępów. Znajdziemy tam wykresy dotyczące ogólnie ilości naszych followersów na przestrzeni całego tego roku, kilku miesięcy czy kilku dni. Do wyboru do koloru!

wykres statystyk instagram igblade
Wzrost na Instagramie osięgniemy dzięki zaangażowaniu na innych profilach. Przeglądaj zdjęcia innych użytkowników, a jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia – skomentuj!

Śledź inne profile na Instagramie!

Wielką zaletą IGBlade jest również możliwość śledzenia innych profilów na Instagramie. Nie jesteśmy ograniczeni jedynie do swojego własnego profilu. Możemy dodać inne do swoich obserwowanych profilów i cieszyć się codziennie z nowych statystyk. W ten sposób możemy dowiedzieć się jak szybko 'rośnie’ nasza konkurencja, czy profile, które lubimy, które nas inspirują. To również świetny sposób, aby zobaczyć czy ktoś używa bota do instagrama follow i unfollow.

Ronaldo instagram followers
27.08 Ronaldo postanowił zrobić niezłe czystki! A raczej jego ludzie od Instagrama 😉
cristiano ronaldo followers
A z taką prędkością rośnie najpopularniejszy profil na świecie!

Prywatność – żadnego logowania do naszego profilu!

Wielkim plusem strony jest to, że nie wymaga od nas logowania się przez nią do Instagrama. W erze, gdy coraz więcej aplikacji i stron wymaga od nas logowania do swoich profilów społecznościowych miłą odmianą jest, gdy nie musimy nic robić. Aplikacja zachęca nas do rejestracji, aby ułatwić nam dostęp, ale bez problemu możemy działać również bez tego.

IGBlade – wersja pro

Istnieje również możliwość zakupu wersji PRO, która zwiększy nam liczbę dostępnych danych czy doda nowe możliwość analizy postępów. Aplikacja w wersji PRO polecana jest przede wszystkim firmom. Zapewne nie tylko dlatego, że posiada ogrom funkcji, ale również ma wysoką cenę. Cena za miesiąc użytkowania rozszerzonej wersji to 129 Euro miesięcznie(!). Jest to naprawdę pokaźna suma, dlatego nie zgłębiałem póki co wiedzy na temat działania wersji IGBlade Pro.

Czy warto korzystać z IGBlade?

Jest to na pewno miły dodatek dla osób, które dbają o swój profil na Instagramie i liczą się dla nich nowi obserwatorzy. W prosty i przystępny sposób, który każdy z podstawowym angielskim zrozumie. Pomoże nam sprawdzić swoje postępy w prowadzeniu własnego profilu.