Category

Singapur

Category

Dlaczego warto odwiedzić Singapur?

Singapur jeszcze do niedawna nie był kojarzony z ważnym miejscem na turystycznej mapie Azji. Ostatnie lata bardzo to zmieniły. Dowodem tego, jest między innymi wprowadzenie bezpośrednich lotów z Polski do Singapuru! Czy to Państwo-miasto jest w stanie Cię zaskoczyć? Uważam, że tak!

Singapur jest krajem, który łączy w sobie zaawansowaną technologię oraz tradycję. Olbrzymie wieżowce i nowoczesne społeczeństwo przeplata się tutaj z tradycjonalistami pochodzenia chińskiego czy indyjskiego. W Singapurze znajdziemy prawdopodobnie ludzi z całego świata, którzy żyją ze sobą w harmonii.

Dlaczego Singapur jest taki wyjątkowy? Co warto tutaj zobaczyć? Lotnisko z olbrzymią fontanną, wielki hotel wyglądający jak podniebny statek czy olbrzymi ogród, w którym drzewa spotykają wielkie konstrukcje je przypominające – odnosi się wrażenie, że jest tutaj naprawdę wszystko! Samo miasto jest wyjątkowe czyste, znajdziemy tu również jedzenie z całego świata w niewygórowanych cenach. Ceny innych rzeczy i usług to już jednak inna historia, bo potrafi być naprawdę drogo!