Category

Książki

Category

Książki – Recenzje książek

recenzje i oceny książek, które przeczytałem. Bez względu na to czy było warto czy nie postanowiłem opisać książki, które udało mi się skończyć. Znajdziecie tutaj również subiektywną ocenę książek. Postaram się również dodawać je na popularnej stronie lubimy czytać.

Jakie tytuły będą się tutaj pojawiać? Będę to przede wszystkim tytuły książek z gatunku poradniki, psychologiczne, rozwoju osobistego, a być może i biografie. Są to moje ulubione rodzaje książek, ponieważ potrafię wnieść wiele do życia. Warto czytać książki ludzi mądrzejszych od siebie, wyciągać z nich wnioski i uczyć się z nich. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze ten ktoś może mieć rację. Ludzką rzeczą jest nie zgadzać się z kimś. Po przeczytaniu książki trzeba się zastanowić czy naprawdę może coś wnieść do mojego życia, a może to po prostu grafomania.

Zapraszam do przeczytania recenzji książek i podzielenia się swoją opinią, jeżeli też je przeczytałeś. Dyskusja na tematy książkowe należą do niezwykle ciekawych. A może sam znasz tytuł, który z czystym sercem możesz mi polecić?

notes biblia

Pisać każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. Książka Darka Puzyrkiewicza podaje nam wskazówki oraz ćwiczenia, wpływające na naszą kreatywność oraz umiejętności tworzenia tekstów, które…