Category

Dziennik rozwoju

Category

Mój własny dziennik rozwoju

Mała motywacja do wielkich kroków. Począwszy od regularnych ćwiczeń, przez czytanie książki i szkolenia, aż do znalezienia wymarzonej pracy i wyjazdach marzeń do egzotycznych miejsc. To wszystko czeka na mnie jeżeli tylko wezmę się porządnie za swój dziennik rozwoju.

Notowanie i konsekwencja

Notowanie poszczególnych dni motywuje, szczególnie gdy dopadnie nas chwila słabości i lenistwa. Blog powstał po to, aby dzielić się swoimi osiągnięcia i postanowieniami, a pisanie o tym sprawia, że mam motywację. Nie chcę, aby w świat poszło, że nic nie robię, przestałem działać i nie notuję progresu w rozwoju osobistym. Do tego służy mi właśnie dziennik rozwoju.

Dla siebie

Oczywiście wszystko to robię dla siebie ale może to mieć również wpływ na inne osoby. Wiem, że jeśli będę więcej czytał i przyswajał więcej specjalistycznej wiedzy to będę mógł znaleźć lepszą pracę, więcej zarabiać oraz być może mieszkać w dowolnym miejscu na świecie pracując jako Freelancer. Razem z dziewczyną będziemy mogli spędzać więcej czasu razem oraz poświęcać się bardziej swoim zainteresowaniom. Taki styl życia na pewno by nam odpowiadał. To mój dziennik rozwoju na 2019 rok.

Nowy styl życia? Wspominałem już wcześniej, że pomimo zmian w życiu niewiele się ono zmienia. Wszystko zostaje niemal po staremu, np. stare przyzwyczajenia, więc…