Kolejny tydzień zmagań

Rozwój osobisty to ciągłe dążenie do bycia lepszym w różnych dziedzinach. Staram się rozwijać zarówno pod względem fizycznym jak i intelektualnym. Więcej czytam, więcej się uczę, poświęcam zdecydowanie więcej czasu na czynności, które wpłyną na mnie pozytywnie. W dalszym ciągu mam motywację do działania!

Żeby nie było tak optymistycznie, zdarza mi się, że nie mam ochoty kompletnie na nic w ciągu dnia. Czasami lenistwo i cały dzień odpoczynku to dobry pomysł, aby naładować baterie i móc działać dalej!

Zrealizowany cel

 

rozwój osobisty bieganie
Mój zrealizowany cel: przebiec 15 kilometrów w ciągu pierwszego miesiąca od rozpoczęcia biegania

 

Moim najbliższym celem było przebiegnięcie 15 kilometrów i w końcu mi się udało. Dzisiaj mija miesiąc, który dałem sobie na zrobienie tego dystansu i tak jak postanowiłem, tak zrobiłem. Kolejny krok w bieganiu? Nie do końca wiem czy chcę w to iść dalej, ale wstępnie postawiłem sobie cel na przebiegniecie dystansu półmaratonu i mam zamiar to zrobić przed urlopem, czyli mniej więcej do 20. sierpnia.

A tak wyglądała moja droga do osiągnięcia tego. Nie miałem żadnych planów, po prostu mając chwilę czasu i chęci wychodziłem pobiegać.

rozwój osobisty bieganie bieg
Moje biegi do tej pory

Podsumowanie planu tygodniowego

Wstawanie o 6:30:   5/5 – Czasami nawet udawało się wcześniej 😉

Ćwiczenia: 5/4 – jest regularność!

Sport 3/3 – samo bieganie

Dieta: 5/7 – Szału nie ma, ale będzie tylko lepiej

Brak słodyczy 6/7

Brak napojów gazowanych 5/7  

Brak alkoholu 7/7 – Tutaj nic odkrywczego, ale już za 2 tygodnie będę miał okazję wyjść na piwko i z tego skorzystam!

Nauka

Z nauką jest trudniej bo wymaga więcej czasu. Czas się jednak w końcu ogarnąć, bo rozwój osobisty to przede wszystkim nauka! W dalszym ciągu mam problem z mobilizacją do nauki programowania, czytam o tym, ale nie mogę się porządnie za to zabrać, eh – do poprawy! Nauka języka idzie powoli, ilość wolnego czasu wcale nie pomaga, ale mój cel, czyli poziom A2 powinienem osiągnąć! A jak idzie marketing? Nauka marketingu jest u mnie regularna, często czytam np. o social media czy reklamie w internecie, przeglądam grupy na facebooku i dowiaduje się coraz więcej.

Rozwój osobisty – najbliższe plany

Póki co plany są dwa, ale kto wie co mi nagle przyjdzie do głowy! Najbliższy plan to przebiec dystans półmaratonu oraz nauka języka hiszpańskiego na poziomie przynajmniej A2.

Blog o rozwoju osobistym – marnuje czas

W momencie pisania tego postu, fanpage marnuje czas osiągnął liczbę 565 fanów, natomiast na Instagramie jest już  300 obserwujących! Liczba odwiedzin strony to niemal 2000!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, propozycję, chcesz nawiązać współpracę lub masz inne pomysły to zapraszam do kontaktu:

Mail: kontakt@marnujeczas.pl

fanpage: marnujeczas

instagram: marnujeczas