Kolejny tydzień z blogami

Mijają kolejne dni, a ja dalej sprawdzam co dzieje się na innych blogach. Muszę przyznać, że to dosyć trudne i czasochłonne zajęcie, przede wszystkim dlatego, że większość blogów to jednak ciuchy i make up. Trzeba ostrożnie przewijać listy, aby nie pominąć, żadnego nowego wpisu, który może utknął gdzieś pomiędzy ubraniami i testami kolejnych kosmetyków. Czy i tam razem się udało?

Co ciekawego w tym tygodniu?

Tym razem w porównaniu do pierwszej części co słychać na blogach nie udało mi się znaleźć tak wielu wpisów, które mnie zaciekawiły czy nawet zainspirowały, ale nie liczy się ilość tylko jakość! W dzisiejszej części przeczytać o bardzo ważnym temacie w życiu każdego, a mianowicie – oszczędzanie! Oprócz tego, znalazłem ciekawy blog o fotografii i obróbce zdjęć, który jak na razie mogę polecić, oby było tak dalej! Dodatkowo zobaczymy mnóstwo pięknych zdjęć! Ostatni ze znalezionych wpisów tym tygodniu dotyczy po prostu blogowania. Nie smęcę już więcej tylko zapraszam na dół do zapoznania się z kolejnymi wartymi przeczytania wpisami na blogach.

5 i pół sposobu na oszczędzanie pieniędzy!

Sam już wcześniej poruszałem temat o oszczędzaniu  i to nawet dwukrotnie! Do tego wiem, że w dalszym ciągu nie napisałem podsumowania moich oszczędności za grudzień, ale niestety sporo planów i duży pracy tego nie ułatwia – jeszcze nadrobię, obiecuję! W artykule jak sama nazwa wskazuje znajdziemy 5 i pół sposobu na oszczędzanie pieniędzy. Niektóre z nich są bardziej, a inne mniej oczywiste. W oszczędzaniu najważniejsze jest jednak, aby się za nie po prostu wziąć, a każda metoda może w tym pomóc! Korzystacie z podanych metod? 😉

Słoneczna Cirella | Włochy | CALABRIA – Jak obrabiać zdjęcia w Adobe Lightroom

Na bloga wpadłem już kiedyś, jednak na jakiś czas o nim zapomniałem – aż do wczoraj! Na blogu, a może i raczej videoblogu Pana Grzegorza widać zarówno profesjonalizm jak i radość z tego co robi, a to się udziela widzom. Na stronie znajdziemy ciekawe poradniki dotyczące używania lightroom w obróbce naszych zdjęć i zobaczymy jak ze świetnego zdjęcia zrobić wręcz magiczne zdjęcie. W tym wpisie na warsztat idzie zdjęcie ze słonecznych Włoch.

BuJo-set przydatny w blogowaniu 

Mimo tego, że w tekście widnieje napis 'wsparcie dla blogerek’ to uwaga – również blogerzy mogą to czytać! Nikt tego nie sprawdza, naprawdę! Tekst pomoże Wam zaplanować jak powinien funkcjonować Wasz blog, ale wiele tych wskazówek może posłużyć innemu celowi, jeśli nie jesteście blogerem. Cóż, od razu można zacząć podziwiać autorkę za organizacji! Ja osobiście nie dałbym rady być aż tak bardzo zorganizowany, a co dopiero robić taki ładny 'notatnik’! Chyba tego ostatniego zazdroszczę najbardziej! Jakbym już miał takie ładne notatki to dalej jakoś by poszło 😉

A w co ciekawego czytaliście/napisaliście w minionym już prawie tygodniu? 😉